Hakkımızda

Steelplus 2014 yılı Mayıs ayında kurulmuştur . Nilüfer Organize Sanayi bölgesinde Kalıp sektörünün ihtiyacı olan Takım ve İmalat çeliklerinin satışı, ısıl işlem , taşlama ve işleme hizmetleri konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Sürekli gelişimin takipçisi ve dinamik bir yapıya sahip olan şirketimizin, sektörde kurmuş olduğu çözüm ortaklıkları, firmamızın ufkunun ve vizyonunun gelişmesinde büyük bir etkendir. Sahip olduğumuz bu bilinçle Metal sektöründe üstlendiğimiz projelerde etkin çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak firmamızın hedefidir.

Kalite

• Tüketicilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri ve güçlü markaları, sınıfının en iyi hizmeti ile sunarız.
• Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyi uygulamaları takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz.
• Üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtasını sürekli yükseltiriz.

Misyon

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunmak, sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmak. Müşteriyle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz.

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Vizyon

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir şirket olmak.